| Машка a întrebat:

Salut, doresc un tatuaj...Ce imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| gaby1389 a răspuns:

Eu am pe gat un fluturas + altele.Iti poti face un tatuaj care sa si semnifice ceva nu doar de placere.
De ex :Tatuajul cu fluture simbolizeaza libertatea unei femei. Mai mult, transformarea unui fluture din omida la starea sa originala reprezinta „inflorirea" unei femei, trecerea de la fata la femeie. Simbolul puterii unei femei, un fluture poate fi tatuat pe orice parte a corpului, si in modele diferite, in functie de preferintele individuale. Pentru unii poate fi un simbol al puterii, un simbol de transformare, de libertate, de diversitate si varietate, un simbol al personalitatii lor placute si stralucitoare, un simbol de creativitate, de inteligenta, un simbol al dragostei pentru natura.

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Tatuajele cu teme floratica sunt foarte frumoase, dar si cele cu fluturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fundita roz pe degetwinking e super!

| Maomau a răspuns:

Iti propu sa iti cumperi tatuaje care se aplica pe piele!
Si astfel le poti schimba in fiecare saptamana, si astfel esti mai cool si mai interesant!

Răspuns utilizator avertizat
| susanumarian a răspuns:

Cel mai tare tatuaj baga o sirena pe mina

| vRawr a răspuns:

Sa iti faci, asta iti propunem.[ironic]

| jisdsod a răspuns:

Un dragon