| Cata2388882 a întrebat:

Salut după 3 luni mai poate sa iese ceva pe plămâni că am fumat de câteva ori vape

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate iesi la radiografie, fiindca vape-urile folosesc substante chimice foarte toxice care afceteaza direct alveolele plamanilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De câteva ori e irelevant...

| dullcat a răspuns:

Buna.Mi se pare mie sau ai mai intrebat la fel pe acest subiect? Vei supraviteui just fine.:)) Sa speram totusi ca nu revii, pentru ca si aici spuneai ca te vei opri, dar probabil ca nu s-a intamplat asa? Bafta.

https://www.tpu.ro/......stiu-o-sa/