| mada_2121 a întrebat:

Salut happy dupa cum stiti toti se apropie halloween si scoala mea organizeaza un concurs in fiecare an..deci am nevoie de o tema pentru clasa mea. ceva sugestii? de preferat ceva usor de facut ( ma refer la costume) dar totodata si specific evenimentului. Funditawinking

1 răspuns:
| qMentosanCuCola a răspuns:

Pai...poti sa te imbraci in mim;] e foarte usorhappypantaloni negri tricou/pulover cu lini alb si negru la fata pictata in alb cu buzele rosii si o bereta in cap;]