| Exeemii a întrebat:

E un tip de varsta mea, pe care nu il plac, dar totusi imi pare dragut. De fiecare data cand ies afara si e si el in grupul in care sunt eu, mereu face ceva sa il remarc. Spre exemplu, acum 2 saptamani a insistat sa fie in echipa cu mine la volei. In aceiasi zi era sa intre cu bicicleta in mine, intentionat. Cand jucam baschet cu niste prieteni, a venit la mine si mi-a dat cu genunchii lui in picioare, astfel incat sa cad, iar el m-a prins si m-a ridicat. Cand joaca fotbal se uita din cand in cand la mine, iar eu ma uit la el si nu isi intoarce privirea pana ce nu mi-o intorc eu. Ieri a vorbit cu un prieten despre o tipa, iar eu am auzit accidental. Cred ca a spus ca e draguta tipa, nu am inteles prea bine. Cica a condus-o acasa. Ieri aproape deloc nu m-a bagat in seama, dar s-a mai uitat de cateva ori la mine. Azi insa, nu a bagat-o deloc in seama, iar se uita la mine si m-a gadilat putin. Chiar nu inteleg daca ma place sau care e faza. Sper sa ma ajutati voi. Dau FUNDA celui mai bun raspuns. Have a nice week :*

3 răspunsuri:
| CataZuzu a răspuns:

Nu ii place de tine. Se joaca cu mintea ta. Esti naiva si e genul de tip care profita.

| paulmicutz a răspuns:

Normal ca te place, de ce crezi ca incearca sa-ti capteze atentia? laughing. Incearca si tu sa intri in vorba cu el si poate primul pas este sa iesiti undeva dupa, relatia poate sa continue de la sine.

| BeatrizBetty a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...cam vulgar baiatul.In halul asta vrea el sa te faca sa iti placa de el? Eu spun ca va fi o mare greseala daca vei avea o relatie cu el.