| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

era la Orange o chestie de genul ca trimiteai mesaj la un numar si iti mai dadeau mega pentru internet. imi puteti spune ce tarif si cati mega si numarul la care dai sms?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca te referi la optiunea de reincarcare a traficului, mesajul depinde de tipul de optiune pe care il ai. De exemplu, in cazul optiunilor de internet pe mobil "Net" trebuie sa trimiti un SMS la 321 cu textul "refill". Pentru mai multe detalii iti recomand sa apelezi gratuit 408 – Serviciul de Date Orange (L-V 9-20; S 9-18).

O zi buna,
Orange Helper