| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Eram ieri in autobuz si o fata cam de varsta mea m-a intrebat ceva si cand i-am raspuns, i-am raspuns foarte incet de abia a auzit. Chestia asta mi se intampla destul de des. Cand trebuie sa vorbesc cu o persoana straina brusc vorbesc foarte încet. Nu pot sa controlez chestia asta.
Sfaturi cum as putea sa scap de problema asta?

1 răspuns:
| Dekle a răspuns:

Fix asta mi se întâmplă și mie, dar nu poate fii definită că „problema", ce are dacă unii oameni, ca mine și că tine vorbesc mai încet?laughing