| MaximSpeed a întrebat:

Salut,eu fac naveta cu autobuzul catre liceu iar astazi stateam linistit in autobuz cand vine vreo 4 tigani la mine si incep sa ma ia la palme si pumni fara motiv,nu sunt eu ala cu bataia sau cu scandalurile,imi vine sa iau maine un cutit la mine sa sa omor toti tiganii din autobuz, abia mai scapam lumea de niste scarbe.

3 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

I feel ya, și când mă gândesc că fac pe inocenții când ei se iau de om fără motiv...Și totuși cum nu e posibil să folosești acel cuțit, vorbește cu ai tăi sau cu poliția dacă se mai întâmplă, totuși fii precaut.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Adevarat

| GYGYLATINO a răspuns:

sfatu meu daca se ia si te bate suna la politie si fa o plangere sau zi la unu din parinti eu unu am incredere in politia romina niciun tigan sau roman nu are dreptu sa te ia la palme si pumni si tu lasa cutitu ca daca ar fi ai ajunge tu dupa grati ))))))