| euRu a întrebat:

fac apel la toti baietii/fetele cu o inteligenta sporita.

Am adunat pana acu 6 oameni (din 15) pentru un proiect major legat de programare (web design si web development mai precis)

Dorim sa creem un webOS(webOperatingSystem) ca acesta : http://www.youtube.com/watch?v=A1sfAcJH7-M

numai ca al nostru o sa fie diferit de acesta!

Deci care crede ca e bun pentru echipa sa scrie mai jos

Cereri:

-----sa stiti programare (nu doar c++ sau pascal) ex: visual basic /visual c# /java / javascript

-----experienta in webdesign /webdevelopment nu este necesara

-----daca nu stiti webdesign/webdevelopment trebuie sa va luati raspunderea de a invata una din ele intr-un anumit interval de timp

----- Sociabilitate : nu vrem un ingamfat care ii crede pe restul prosti dar nici unu' care se crede un prost, Vrem oameni carora nu le este frica sa isi exprime ideile!

deci daca te incadrezi scrie emailu' tau mai jos

pentru intrebari : tubereactor@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| dny_3305 a răspuns:

Sall vreau eu dar eu nu fac informatica la scoala si nu stiu nici sa fac programari nici mai nimicthinking eu am un site si imi place sa descopar singur daca aveti nevoie de mine add la danny_blidaru@yahoo.com