| Christy448 a întrebat:

imi da o eroare la metin2 ro "DETECT GAME HACK " "C:\WINDOWS\system32\EAISHU\NXN001",recunosc am avut un hack, dar acum am sters toate hackurile. si am doar mt 2 ro in pc(referitor la metinuri). Cine ma poate ajuta? dau funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| Christy448 explică:

Am reinstalat de vreo 3 ori. in foldere diferite, in diskuri diferite, am dat restarturi...Alta idee?straight face

| OkapiRo a răspuns:

Incearca sal reinstalezi big grin dupa daca nu merge instaleazal in alt folder big grin