| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa, dar nu sunt sigur daca e reciproc, adica daca ma place si ea. De obicei are doua stari: cateodata e vesela, sare in bratele mele, imi face semne in ora ca ma pupa, se uita cateodata insistent la mine, radem, glumim, discutam, ne tinem in brate, etc. si cateodata e rece cu mine, nici nu ma baga in seama, nici nu se uita la mine. Pot spune ca sunt derutat, nu stiu ce sa cred. Astazi a venit la mine si a sarit in bratele mele, a spus ca e super fericita. Ieri am iesit pe afara si a spus sa o iau in brate ca ii e frig, statea doar pe langa mine. Voi ce ziceti? Ma puteti ajuta? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu ea, spune-i că îți place de ea.

| szasa43 a răspuns:

Am uitat sa precizez ca de fiecare data cand se uita la mine imi zambeste si de multe ori se emotioneaza si rade.