| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, in clasa a 4a imi placea de ea(dar nimeni nu a stiut, si nu va stiilaughing) si ea de mine, si a vrut ea sa danseze cu mine la banchet(eu fiind mai rusinos, nu am vrut si a inceput sa planga, etc.). Dupa pana in clasa a8a numai am schimbat cine stie ce vorbe, cum o faceam inainte. Acum 2-3 luni ea s-a certat cu colegele ei de banca, si eu stand doar cu o colega, colega mea de banca a invitat-o langa noi.
Numai stiu exact data cand a venit langa mine, dar era pe la sfarsitul lui noiembrie, cred sau 3-4 decembrie… Pe 8 sau 9 decembrie ea a postat pe Facebook o poza(fara culori, gen rosu, etc, doar alb si negru) si a pus la status "my story goes on" adica "povestea mea merge mai departe".
Ce credeti la ce se referea la mine? Sau la fostele sale colege de banca?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce problema existentiala. laughing
Incearca sa vorbesti cu ea si sa te dai la ea sa vezi cum reactioneaza. Daca ti se pare ca inca te place, spune-i.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De ce nu o întrebi in spirit de glumă ca sa afli?

| Dumbi a răspuns:

Pentru ce?laughing