| Ionut_1075 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum apar, plonjez, cu portarul la PES 2011. Si cum sa fac smecherii cu mingea, driblinguri spectaculoase

2 răspunsuri:
| odudăcoaptă a răspuns:

Bai, cauta la instructiuni si apasa si u pe toate butoanele

| daniel50010 a răspuns:

Sal! Stiu cum sa faci scheme! dar spune-mi si mie de unde dau sa pot sa fiu portal pls! deci dupa ce montezi imaginea cu daemon tools intri in my computer dai click dreapta pe imaginea montata si explorer! si acolo gassesti ceva de genul configuration pes 2011 si acolo dai la controale si le schimbi cum vrei tu si ca sa faci scheme te duci in joc la setings si ai acolo controale succes!