| dedeyutza a întrebat:

Imi puteti da niste idei cu ce as putea face impreuna cu colegii mei in saptamana altfel, la scoala?

3 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Campionat de fotbal

| DesireMaria a răspuns:

Buna! o sa iti spun ce am facut eu! luni am mers la filarmonica! marti am facut balamuc! miercuri am mancat pizza! joi o sa mergem in centru! iar vineri nu mai venim laughing)))))) funda?

| Py a răspuns:

Mergeti la film, faceti activitati sportive, karaoke, plimbari, jocuri...etc.Cum crezi.O zi buna si DISTRACTIE PLACUTA