| BucurAdrianFlorin a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa imi fac parul ca si Mitchel Musso(Oliver Oken din Hannah Montana) ala de mai de mult.nu acum ca s-a tuns. ceva asa. http://www.google.ro/......tp?/imgres 1000&itbs=1&iact=rc&dur=328&page=2&ndsp=32&ved=1t:429, r:21, s:36&tx=56&ty=29&biw=1600&bih=797...:D am parul putin mai lung decat in imaginea asta.adica imi ajunge pana la umar.:)sau un coafor de face asta si cat costa.mersi:)

Răspuns Câştigător
| dedeuytz a răspuns:

Til intinzi cu placa de par si til intorci putin cum are el la varfuri sper ca ti-am fost de ajutor happy fundita? big grin

4 răspunsuri:
| GeorgiaA15 a răspuns:

Il indrepti bine cu placa si la varfuri il face cu periabig grinbig grinbig grin

| dedeuytz a răspuns:

Ti-l intinzi cu placa de par si til intorci putin cum are el la varfuri sper ca ti-am fost de ajutor happy fundita? big grin si ti-l mai tunzi un pic daca il vrei exact ca al lui happy

| BucurAdrianFlorin explică:

Daa mersiibig grinbig grin iti dau. dar pentru ce toata loomea vrea fundita?laughing

| d3m0 a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la frizerie, spui exact ce vrei, vii si cu poza si vei rezolvawinking