| tdeea6 a întrebat:

In curand implinesc 14 ani si vinerea asta dau un party cu prieteni petrecerea va fi de la ora 5 si invitatii vor dormi la mine acasa in corturi...imi dati niste idei despre jocuri sau concursuri pe care sa le facem? sau pur si simplu niste idei care sa ma ajute sa fie cea mai tare pary ever?!

Răspuns Câştigător
| CandyGirl_5618 a răspuns:

La cati metri te-ai inecat smecher jocu'tongue

3 răspunsuri:
| tdeea6 explică:

Pai e buna ideea cu La cati metri te-ai inecat...am mai jucat-o dar vom fii destul de multi copii si nu stiu cum ne vom imparti sa jucam sah sau nu te supara frate...dar oricum mersi de ideei mylei

| tdeea6 explică:

MErsi mult

| mylei a răspuns:

Pai inventiaza si yu niste jocuri amuzante jucativa cu mingea si alte jocuri de ex nu te supara frate sah si multe altele etc... eu sunt mylei multa bafta