| Dragos1600 a întrebat:

Salut,in ianuarie are un prieten majoratu si nu stie cam cati bani ii trebuie. Vrea sa inchirieze o cabana, si un dj. Sunt -/+ 35 de persoane,cam cat il ajunge cu,cabana,dj,mancare, bautura, tort etc? Si cei care stiu cabane unde sa intre 30 35 de persoane in zona Brasovului/pe langa Brasov sa-mi scrie, va rog. Multumesc si scuze pentru categorie.

1 răspuns:
| Ioonela a răspuns:

Nu o sa stie nimeni sa iti spuna cat o sa il ajunga totul. Mai bine cautati o cabana care va place, sunati acolo si aflati toate detaliile, cat este cazarea si toate cele.