| twitttttt a întrebat:

Inca sunt indecis la ce profil vreau sa dau. As vrea sa aleg intre mate-info si chimie-biologie ....La mate in generala am avut medii de 10 in toti anii dar ma sperie BAC-ul la mate ( M1),insa la chimie si biologe sunt cam de nivelul de 8. Ce-mi sugerati? E greu M1 la BAC straight face?

2 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Du-te la stiintele naturii, ca bacu la mate il pici...chiar daca esti bun, e foarte greu!

| MeeeDyana a răspuns:

Mate-Info e mai simplu, dar depinde si ce preferi tu! Am multi prieteni la Mate-Info si cativa la Chimie-Bio. si au spus ca e mai usor la Mate-Info.