| IamIce a întrebat:

Salut Internet, am si eu o intrebare
Anul acesta la bac si la capacitate (evaluarea nationala ) s-au pus camere ( la capacitate inca nu ).
Cu aceste camere puse pe catedra, se mai poate copia (doar camerele sa nu vada ).
In orice caz, nu toata lucrarea sa fie completata copiind, dar cel putin la un subiect se poate? ( happy adica putin )
Daca da. cum?

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Ba idiotii care termina a 12a si stau prin cluburi, se pun in jur de 5 subiecte de la fiecare materie de examen pe internet, se trage la sorti unul. Ce e asa de greu sa le faci pana la bagi la bibilica? Cei ce au spus ca bacul de anul trecut a fost un esec ar trebui sa vada rezultatele de la acesta, mai ales ca nu se prea poate copia. Profii ar trebui sa va controleze si in urechi dupa parerea mea, creiere de jeleu!

| Biutzu a răspuns:

Nu se poate copia dar daca profu/educatoru e indulgent punteti sa vb fara sa va intoarceti(ps incet)si cand toti merg sa predea lucrarea tu te mai poti confrunta putin dar marog mai finut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Experienta ultimilor doi ani in care promovabilitatea a scazut considerabil ar spune ca nu prea se mai poate copia.