| SkizzoPlus a întrebat:

Intrebarea aceasta este in special pentru fete. Vreau sa ii iau de Craciun iubitei mele ( 16 ani ) un cadou si nu am nici cea mai mica idee. Ma puteti ajuta va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| marian123 a răspuns:

Daca ii place sa se machieze iai o Trusa Machiaj 180 culori Farduri Pleoape FRAULEIN... fetele o adora...sau o pernutza cu poza voastra imprimata pe ea, sau un puzzle cu imaginea voastra pe el, sau intreaba o prietena de-a ei ce ar vrea big grin

4 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Mai bine nu cumpara cadou de capul tau.
Totusi, vorbeste cu prietena ei si intreab-o cam ce ar vrea. sau daca nu discuta cu ea si determin-o sa zica ce si-ar dori.
Sau cumpara un parfum frumos sau rezerva o amsa la restaurant, gasesti tu ceva.

| mickidutza a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum,un tarndafir,o jucarie,haine,mici chestioare banale,farduri sau ceva de aranjat,o pereche de incaltaminte,sau poti sa-i scrii ceva de dragoste,o poezie sau ceva de genu, un animal mic gen hamster, catelus, pisica, papagal, sunt mai multe, te descurci tu k nu ii greu.winking

| brandsfashion a răspuns:

Daca e bautoare amatoare de ceai cumpara-i un ceainic cu Mos Craciun:
http://cadouri-de-craciun.net/......tru-femei/
daca ii plac bijuteriile, un lantisor cu pandantif cu Mosul e super sau niste cercei in forma de fulgi de nea superbi sunt sigura ca va fi incantata orice femeie...
depinde ce buget ai, aici e spinoasa problema...
http://cadouri-de-craciun.net/......bijuterii/

| AdaLeo a răspuns:

Foarte frumos. Pai...
Ai putea sa-i cumperi o poza inramata cu voi 2
O jucarie din plus (iti zic eu, la multe din noi le plac happy )
Ciocolata
Un fel de poezie de la tinehappy
Este o,, fana,, a fardurilor? happy Poti cauta ceva lac de unghii.
Niste vasc. cred ca stii cum se spune in legatura cu el, nu? happy
O bluzita cu blana? happy
Depinde si de ce preferinte are happy