| Yumeno a întrebat:

La inceputul lunii viitoare e ziua prietenului meu cel mai bun si nu prea stiu ce sa ii iau ...As vrea sa fie ceva mai special. puppy dog eyes Vreo idee? big grin

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva cumparat neaparat,poti sa-i faci ceva manual, important este ca l-ai facut cu drag, si asta o sa insemne pentru el mai mult decat cadourile celorlalti, eventual ii poti face o bratara, pe care o puteti purta amandoi gen "Bratara prieteniei" happy

3 răspunsuri:
| NCN a răspuns:

Ceva personalizat.Tricou, bricheta, stilou etc...

| SMSK8Crew a răspuns:

Un tricou personalizat cu unul dintre vorbele voastre. happy

| PoseidonXD a răspuns:

Logic,nu cumpara din magazin! Sa faci tu ceva specia cu mana ta! Exemplu o rama facuta de mana ta si pune in ea o poza! Sau o bratara a prietenieii! Un album cu voi doi ...etc. Fii creativa daca nu ai idei cauta pe internet niste ideii speciale! Mult succes!