| ROCKERforever14 a întrebat:

Salut la toti am visat pe cineva si persoana aia e o fata de care imi cam place ce ar insemna asta? multumesc

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Asta nu inseamna altceva decat ca tii mult la acea perosana, ca te gandesti mult la ea.Visele nu sunt altceva decat preocuparile noastre, iar subconstientul incearca sa modeleze gandurile. E ceva absolut normal.Nu trebuie sa te ingrijorezi.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Ar insemna ca te gandesti in mod continuu la ea big grin

| Mandy a răspuns:

Pai, in primul rand, inseamna ca o placi mult
in al doilea rand, e posibil ca de fiecare data cand o visezi, ea sa asoarma cu gandul la tine [chestie psihologica]
in ultimul rand, depinde in ce situatii o visezi, pentru ca in mitologia romaneasca, daca visai pe cineva des, intr-o anume ipostaza, chiar se adeverea.
Deci ai grija ce visezi happy

| Al3x_3632 a răspuns:

Haoleoooooo daca e asa inseamna ca eu iubesc multe fete mult

| melc a răspuns:

De ce au toti impresia ca daca viseaza ceva frumos e o premonitie? ca se intampla ceva?straight face deci, daca ai visat'o, te'ai gandit la ea inainte sa adormi, si creierul a trecut informatia in subconstient bla bla, nu alte stupizenii gen 'se gandeste la tine' sau 'te place si nu vrea sa iti zica' straight face
Pur si simplu ai visat'o, si o placi mai mult decat credeai or something straight face
wtf? laughing

| ROCKERforever14 explică:

Mersi mult si e drept ma gindesc fara oprire la ea