| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Cu anul nou! Va rog frumos scrieti-mi o felicitare ft frumoasa ca eu cat pe net dar nu gasesc...pentru prietena mea! va rog frumos... dau fundita pentru cea mai frumoasa felicitare

1 răspuns:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Buna draga mea...
Iti doresc ca anul nou sa iti aduca mii de impliniri aliniate la un loc cu o sumedenie de bucurii! La multi ani cu multa sanatate fiind de asemenea cea care le intrece pe toate!:* Te iubesc sau Cu mult drag al tau... si numele:...