| NoNameInAction a întrebat:

Salut la toti! Iubesc o fata si nu stiu ce sa mai fac! O visez in fiecare noapte. Ceea ce vreau sa mentionez este ca am fost impreuna cu ea pe vara dar a plecat la tara unde a si intalnit un vechi prieten din copilarie. Cand a inceput scoala, ma tot intreba de ce sunt suparat (ma intreba pe messenger). Si cred ca se cam uita dupa mine. Ce credeti: mo fi mintit din cauza ca este "putin" cam timida sau este din alta cauza? Astept raspuns repede, please.

Răspuns Câştigător
| AmyLoly a răspuns:

Deci...dupa mine persoana iubita te dezamageste intotdeauna si ca acel "prieten din copilarie" poate fi noul "iubit"...

1 răspuns:
| Paoo a răspuns:

Poi,incearca s`o iei incet, vorbeste cu ea zambeste`i da`i mai multe "semne" si o sa isi de`a seama.Vezi cum reactioneaza si daca face gesturi reciproce atunci, bafta!