| danyyyel a întrebat:

Salut la toti scuzati de intrebare:
Am parul cret si as dori niste sfaturi in legatura cu imbracamintea ... si cam ce as putea purta la banchet (nici bine na inceput scoala si deja ma gandesc la banchetbig grin)ms anticipat
As dori cat mai multe sfarturi nu siteuri cu frizuri imbracaminte etc multumesc inca o data.....

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca la un par cret nu prea se potrivesc costumele de gala("la patru ace"). In cazul acesta ar fi probabil mai nimerit sa realizezi un asorteu cu tenta sportiva. Daca totusi doresti un costum mai elegant, poate ca ar fi necesar sa iti tunzi parul mai scurt. Cred ca o oglinda ar putea sa te ajute mai mult decat am putea-o face noi aici pentru ca in ea vezi detalii, consonante sau dizonante de care, noi aici, nu avem cum sa stim.

1 răspuns:
| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Ti-am raspuns citeste! si revino cu detalii pentru un raspuns care sa-ti foloseasca!