| Kolors a întrebat:

Salut.La vara vreau sa plec si eu in Anglia (fac 18 ani in martie) cu contract.Sa lucrez in fabrici (de jucarii,legume, ciocolate etc.) Credeti ca o sa-mi gasesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Ai toate sansele sa-ti gasesti ceva.
Insa ar fi recomandat sa cauti dinainte pe net si eventual sa te prezinti la un fel de interviu. Atunci e mai sigur. Spun din ce stiu de la cei deja plecati. Ca sa stai acolo si sa umbli cautind, e mai dificil. Dar de gasit, gasesti. Bafta!