| Raainbow a întrebat:

m-am certat rau cu o prietena dar ea spune ca suntem din nou prietene dar nu ma suna deloc si nu stiu ce se intimpla! imi dati o modalitate ca sa aflu daca e adevarat ca nu ascunde ceva de mine si daca mai este o buna prietena? va rog! vreau sa aflu totul de la ea! fundooi

1 răspuns:
| Corina1325 a răspuns:

Poti sa intrebi o rpietena sau un prieten de-al vostru comun sa discute cu ea si sa o intrebe ce crede despre tine. Sau poti sa discuti chiar tu cu eahappy.
Succes!