| Havok83 a întrebat:

Salut.Ma plictisesc de moarte ceva idei va rog.Dau funda celui mai bun raspuns.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Incearca sa faci farse. Cum ar fi: Printul Albert in frigider.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Fa-ti o ocupatie, deseneaza ceva, iesi pe afara, mai ia o gura de aer, citeste ceva, fai curat uita-te la o emisiune TV, sau la un episod ceape GOOGLE ( ntra pe facebook, daa ai, etc./

| Svartedauden a răspuns:

Iesi afara cu prietenii...sau citeste ceva. rolling on the floor

| Lussy2 a răspuns:

Invita niste prieteni