| r0laNd a întrebat:

Salut, mai nou pe facebook in loc de com se lasa o poza gen https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/......0510_n.jpg

De unde luati astea frate?laughing e vreun site sau ce?

3 răspunsuri:
| IvanAlexx1998 a răspuns:

Daca de ex vazi o poza intr.un comm, ii dai copy si peste in alt comm happy, sau daca ai deja poza in pc apesi la marginea casutei de scriere pe un aparat foto si iti alegi img din pc s.o vada toti in comm... dar nu la orice poza poti lasa comm cu imgwinking

| r0laNd explică:

Mda, numai merge linkul dar cred ca stiti la ce ma refer.

| AlexOnf a răspuns:

Unii le fac, dupa ce gasesc o poza altii le gasesc pe site-uri gen 9gag, DeMotival...