| djcip01 a întrebat:

maine implinesc 5 luni de relatie cu iubita mea, si as dori niste sfaturi pentru cadou?big grin

Răspuns Câştigător
| stella390 a răspuns:

Ideii
-un tort cu animalul ei preferat sau cu poza voastra inramata in mijloc
-trebuie neaparat sa ii iei florile ei preferate
-Mergi cu ea prin magazine si poate vede o bluza frumoasa, retine-o si cumpar-o cand nu esti cu ea
-Daca traiesti in aceiasi casa cu, poti sa ii aduci "mic dejun la pat"
-Dragut ar fi sa ii da-i un ursulet cu o scrisoare de genul"Acest ursulet este pentru cea mai speciala fiinta de pe pamant"
-Poti sa ii da-i prajitura ei preferata
Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai bun cadou cu asemenea ocazii:
5 trandafiri, o masă la un restaurant, apoi 5 numere să te ţină minte!

evenso
| evenso a răspuns:

Cateva idei:

- Un tort in forma de inimioara (din ciocolata, frisca si fructe), pe care sa fie inscriptionat mesajul tau de dragoste si chiar o floricica.

- Sampania - o puteti savura acasa sau intr-un loc special pentru voi amandoi

- Inimioarele de tot felul – rosii bineinteles.

- Florile – in special trandafiri.

- Bomboanele de ciocolata – este cunoscut faptul ca ciocolata are efect afrodisiac.

- Lenjeria sexy – fetele prefera de cele mai multe ori rosul sau negrul.

- Bijuteriile – aur, argint, pietre pretioase, dupa buzunarul fiecaruia.

- Cina romantica – meniu bogat in alimente cu efect afrodisiac, lumanari, muzica buna… si multa iubire.

- Jucariile de plus – ursuleti, elefantei, pisicute.

- Obiectele vestimentare – camasi, rochii, pantofi etc.

- Parfumurile si cosmeticele.

| oOSaritaOo a răspuns:

Poti face ceva de mana ta, dar daca este maine... oricum eu iti zic, poate ii vei face asta la aniversarea de un an. big grin Fa-i un puzzle si scrie-i ceva dragut ce va leaga pe voi sau o poza, ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O floare si scoateo in oras. ps nu va mai luati cadouri la fiecare luna implinita ca falimentati. e de ajuns la un an

| SerafimHD a răspuns:

Inimioarele de tot felul – rosii bineinteles.

- Florile – in special trandafiri.

- Bomboanele de ciocolata – este cunoscut faptul ca ciocolata are efect afrodisiac.

- Lenjeria sexy – fetele prefera de cele mai multe ori rosul sau negrul.

- Bijuteriile – aur, argint, pietre pretioase, dupa buzunarul fiecaruia.

- Cina romantica – meniu bogat in alimente cu efect afrodisiac, lumanari, muzica buna… si multa iubire.

- Jucariile de plus – ursuleti, elefantei, pisicute.

- Obiectele vestimentare – camasi, rochii, pantofi etc.

- Parfumurile si cosmeticele.

| Irena97 a răspuns:

Pai asa ii iei in fiecare luna?
I-ai luat si la 4 luni? Mai bine o inviti la o prajitura si ii duci o floare, simbolic.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Încearcă să faci ceva frumos, uneori nu cadourile contează, o simplă înâlnire romantică, într-un loc special ex: unde va-ți întâlnit prima dată, nu cadoul contează, dar staia cum diferă și de persoană. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Un inel

| Miky69 a răspuns:

Salut. Eu zic ca 5 luni nu-i o viata si nu cred ca merita sa investesti o groaza de bani intr-un cadou.
Incearca ceva simplu si frumos. Fetele se bucura de chestiile dragute, cum ar fi un Urs/ ursulet de plus.
Daca vrei sa investesti mai mult, cumpara unu mai mare, poate unu care tine o inimioara in mana. sau ceva. In fine, cadoul nu conteaza atat de mult. Spune-i cat de mult o iubesti / o apreciezi. si se v-a bucura si mai mult.

Bafta big grin!

| HAHAD a răspuns:

Un buchet de trandafiri cu 5 trandafiri si cu o scrisoare in buchet cu cateva randuri, cina romantica si de ce nu la sfarsit un inel! A da, si ar fi bine sa-i cumperi niste flori sau altceva si mamei sale! Ar dovedi ca esti un domn si este si un semn de respect! FUNDA?