| anonim_4396 a întrebat:

Salut,maine merg la buletinrolling on the floor,si vreau sa va intreb,merge camasa cu cravata? Mie imi place cu cravata,dar vreau sa vad parerile voastre!
Si in timpul scolii,mereu port camasa cu vesta, merge cravata la stilu asta? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Respect. Evident ca stilul merge si e chiar indicat. Daca ai cravate slim atunci merge si mai bine. Insa sa nu iei cravata la o camasa in carouri si ai grija sa asortezi camasa cu cravata.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa te imbraci cu ce vrei

| MiruD a răspuns:

Ti-as sugera sa nu porti cravata. Ia-ti un sacou sport, o camasa si dati drumu la 2 nasturei. O sa iti stea mult mai bine. Si sa zambesti. Succes!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Merge sigur camasa cu cravata.

| anonima01 a răspuns:

Da,merge camasa cu cravata.Insa poti sa porti ce vrei tu.Insa sa stii ca nu prea se va vedea ce porti.Deci poti sa te imbraci cum vrei tu.Ti-o spun din proprie experienta ca si eu m-am gandit mult cum sa ma imbrac si nu se vede aproape deloc. Sper ca te-am ajutat.

| FRS a răspuns:

Inspira-te de pe blogurile de profil. Eu urmaresc des www.royalthings.wordpress.com. Au si la vanzare dar te poti si inspira pentru ca folosesc multe poze sugestive.