| AmxMod a întrebat:

Salut, mi-am comandat online de la Orange un s6 edge in decembrie 2015, cand l-am primit, l-am primit cu o zgaretura, atunci nu ma deranzjat zgarietura acuma ma deranjeza ca de cand l-am cumparat am numai probleme cu el, stiu ca celalalte probleme le rezolva garantia, voi ce credeti cu zgarietura ce o sa zica o sa iei atitudine fata de ea, sa mi-a faca, sau sa-mi dea alt telefon?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa-l trimiti inapoi atunci, cand l-ai primit.Pentru asa ceva nu-ti da alt telefon.Visezi!
Il repari pe banii tai. Zgarietura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Treaba cu zgarietura trebuia sa o rezolvi atunci cand ai primit telefonul nu dupa 3 luni

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Depinde ce o sa se decida in service, dar o sa fie destul de greu sa le dovedesti ca l-ai primit cu acea zgarietura.