| Somebody_6172 a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o geaca din Pull and Bear si cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca voiam alt model de geaca, tot de la Pull and Bear.
Pot maine sa vin cu geaca si cu bonul la magazin si sa dau geaca, sa achit diferenta intre ea si modelul dorit si sa achizitionez modelul dorit? Multumesc mult, dau funda.

4 răspunsuri:
| lAuRitAs a răspuns:

Hei hei da unde te crezi aici frate e firma serioasa, ce faci umbli cu datu inapoi si cu astea., nu se poate asta e se mai intampla sorry
nu se poate sa o duci inapoi.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti proasta

| Somebody_6172 explică:

Pot sa dau inapoi o geaca la Pull and Bear? Nu vreau neaparat banii inapoi ci cu valoarea ei sa imi iau alt produs de acolo, care daca este mai scump o sa platesc diferenta.