| Speed2000 a întrebat:

Mi-am instalat de ceva vreme super simple wall hack pentru a ma distra folosind acest hack laughing, problema este ca nu functioneaza straight face. Ma poate ajuta cineva?:S daca da lasati ID-ul vostru de Y! M si o sa va contactez eu laughing. Si va rog sa nu incepeti cu injuraturi de genu "mm de trisor sau alte chesti"! Care ma ajuta primeste funda si vot! big grin

Răspuns Câştigător
| ValyComan a răspuns:

De obicei, codurile folosite în counter strike nu funcționează! Id-ul meu este coman.valerica(adaugă-l, te pot ajuta cu codul)