| Ana0Maria a întrebat:

Mi-am luat de curand un Samsung Galaxy S3 mini si atunci cand conectez usb-ul la PC nu-l citeste. Trebuie sa iau un program, sau sa schimb setarile? Heeellp!

2 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Buna, am aceeasi problema cu telefonul meu diferenta este ca al meu e Samsung Galaxy i7500... nu trebuie niciun program, depinde aici cat de nou e pc-ul, incearca la un laptop performant ( la un prieten ceva) si vezi acolo daca merge, daca nu atunci trebuie sa schimbi usb-ul. pup:*

| UzzY475 a răspuns:

Instaleaza driver-ul de usb