| Aaaancaaaa a întrebat:

Mie imi place de un baiat cum sa aflu daca lui ii place de mine?

3 răspunsuri:
| Vanyum a răspuns:

Incearca sa faci tu primul pas, i-ati inima in dinti si spune-i ce simti, daca te respinge asta e, mai sunt si alti baieti, nu e nici primul nici ultimul pe care il vei placea si astfel acumulezi experienta in astfel de chestiuni, daca si el simte la fel toata lumea e fericita, succes!

| HiperSoul a răspuns:

Simplu: intreaba-l happy

| DrLaw a răspuns:

Salut Anca, pai eu sunt baiat eu de obicei cand imi place de o fata stau mai mereu pe langa ea, ma joc cu parul ei ma distrez cu ea, ii fac complimente(cateodata o mai lovesc si peste fundbig grin) cam asta fac eu cand imi place de o fata dar nu arat asta chiar asa...
Daca vezi ce face ceva din ce ti-am zis vei stii daca te place sau nutongue
Sper ca te-am ajutatbig grin