| STEFANXxX a întrebat:

Salut.Nu stiti de unde sa i-au lectii de limba japoneza online?

3 răspunsuri:
| onFire a răspuns:

Buna.
http://www.internetpolyglot.com/romanian/lessons-ja-ro

Te anunt ca va fi foarte greu pentru ca literele nu sunt ca ale noastre...
Deci bafta:)

| bogotu300 a răspuns:

Sincer iti zic ca nici un curs online nu este eficient mai ales daca este gratis eu iti recomand sa cumperi cartea Simplu si eficient a lui Neculai Amalinei de pe site-ul shogun.ro Acolo mai gasesti in afara de manual si dictionar japonez-roman un caiet de exercitii dar si o carte care te ajuta sa inveti scrierile japoneze (kanji) Eu le am si stiu destul de bine japoneza asa ca iti urez Ganbate kudasai Funda pls