| gabytza1994bm a întrebat:

Saluthappy
Nu stiu ce as putea cumpara unei prietene de ziua ei tinand cont ca e nascuta din 6 decembrie.Cadoul sa fie pana in 20 de leithinking
Dati-mi si mie niste idei va rog!
Multumesc!:*

6 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Un ursulet micut de pluslove strucklove strucklove strucko cutie cu bomboanelove strucklove struckgestul conteaza!

| andrew_9324 a răspuns:

Un medalion, o carte, un dvd, un cd cu muzica preferata, o pereche de cercei, un album frumos, produse cosmetice, o esarfa, un stilou big grin, o insigna, o lumanare frumoasa, o jucarie de plus, un pestisor big grin... tu alegi happy

| Roxu a răspuns:

Un ceas:X, o cutie cu bomboane, un bibelou micut, o cutie cu bomboane, o insigna, un album in care sa pui poze cu voi 2, un accesoriu, o jucarie de plus- la alegerea ta:X:X. a dabig grin si, distractie placuta!:X

| Miruna3094 a răspuns:

Ceva personalizat un tricou cu numele ei sau un mesaj haios, o cana cu zodia ei, etc

| CaTa_6712 a răspuns:

Du-te la magazinele alea cu orice produs 12 lei si ai de unde alegelaughing

| gabytza1994bm explică:

Msk pentru idei!:*