| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare simpla, dar care poate aduce incurajari sau "demoralizari"?
Daca se poate un raspuns mai putin pompos, cat mai simplu si la obiect.
Intrebarea este:
Care credeti ca este varsta ideala pentru distractie?

Definitie "distractie":
Distractie in adevaratul sens al cuvantului, bautura, chefuri, fete si ...chestii de genu.

multumesc!

3 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Cand termini liceul, cu tot tacamul de care vorbesti.

Răspuns utilizator avertizat
| unuro91 a răspuns:

Idee este ca am 21 de ani, am alte prioritati decat distractia, probabil prioritati normale, care oricine ar trebui sa le aiba, un job, o relatie, un gand spre viitor... si drept urmare sincer, cam regret asta!
Ma gandesc sa iau o pauza temporara, sa fac unele "sacrificii" si sa ma mai si distrez, pai nu?
Adica...referitor la varsta, la chestia asta am "fobie".
21 de ani cat inseamna?
mult?
putin?
pana la cat te poti distra si face nebunii?

^si inca ceva...(sa nu credeti ca sun genul de "tocilar" obosit care nu poate distinge frumusetea de "tocitura", am facut tampenii, m`am si distrat...dar problema este ca a trecut ceva timp, mai exact vreo 6 ani, cred ca imi este dor de acele vremuri.)