| Cariceps a întrebat:

Salut, o metoda de îngrășare eficienta? Am 17 ani vreau sa ma îngraș. Merg și la sala consum și suplimente alimentare și mănânc mult mai ales alimentele de baza : carne, brânză, oua, peste. Am cel puțin 3-4 mese pe zi, părinții mei au fost și ei mai subnutriti la vârsta mea dar vreau sa schimb asta. Help!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca vrei sa pui in greutate poti sa incepi sa mananci multe dulciuri.

| darrio2007 a răspuns:

Daca te duci si la sala, cam ce mananci, elimini acolo prin efort fizic.Si mananci cam mult, din cate observ. Minim 3-4 mese pe zi? Vezi sa nu scapi de sub control organismul daca vei continua tot asa.Metoda ar fi sa te lasi de sala.Dar te poti ingrasa prea mult.

| Diana3603 a răspuns:

Şi eu aş vrea sad

| Cariceps explică:

Pai nici când mergem la sala nu eram gras... Sunt asa de când ma știu...