| alin568429 a întrebat:

Salut pe 20 dec fac 14 ani si am inaltime 1.54 este bine? sad nu e prea bine ceva ca sa cres mai repedestraight face sunt al 9-lea la inaltime in clasa din 12 ...pff...fundita

Răspuns Câştigător
| NicolaVlad a răspuns:

Salut Denis sincer sa iti zic esti cam micut big grin eu fac 14 ani pe 2 aprilie si am 1, 70 dar din punct de vedere medical e bine.La 13 ani trebuie macar sa ai 1, 50 daca nu insemna ca ai un virus(parazit, boala) care te impiedica sa cresti

1 răspuns:
| lovesunshine a răspuns:

Eu am 11 ani si am 1, 60.Esti cam mic, dar nu-i nimic toata lumea se dezvolta altfel...