| halloweenn65 a întrebat:

Peste câteva săptămâni fac 18 ani si nu stiu unde sa-mi fac majoratul. As vrea pe plaja sau la pădure dar nu pot, acasa nu vreau si alta idee nu am. Vreau sa fie ceva special nu doar o simpla petrecere in care te strângi cu prietenii si bei. Am cautat si pe net si am gasit doar ce am enumerat mai sus. Mulți prieteni n-am si habar nu am. Si daca puteti sa imi dati si cateva melodii care va plac voua foarte mult sau pe care le-ați avut la majorat. Am deja un playlist dar sunt curioasă ce melodii v-au facut pe voi sa va simțit bine daca nu, e ok!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai discuta cu parintii tai, sa vezi daca isi permit sa-ti faca majoratul, ca de ei depidne asta, nu de tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La piscina

| wolfves a răspuns:

La piscina sau la restaurant.