| Judoka a întrebat:

Peste cateva zile este aniversarea colegei mele. si nu stiu ce cadou as putea sa ii cumpar... respectivei ii plac chestiile cu tema Rock, dar nu rock-ul clasic, e putin mai diferit... Dati-mi niste ide pls happy Mersi anticipat! Raspunsul cel mai folositor primeste funditaa! happy :*

1 răspuns:
| ?e?B?? a răspuns:

Merge un tricou cu simboluri rock sau o pereche de cercei. Daca este fata ii plac accesoriile (cercei lant inel sau brelocuri)poate gasesti o husa de telefon cu teme rock sau poti cumpara de la magazinul de cadouri personalizate cu cv rock! Sper ca ti-am fost de folos! Fundita?