| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile merg la petrecerea unei verisoare si vine si baiatul pe care il plac...Si nu stiu cu ce sa ma imbrac :-s.Niste idei? big grin

1 răspuns:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Gigel merge cu 8 m/s. Aflati masa soarelui.

Ceva de genul a fost si intrebarea ta. Te imbraci cu haine, aceleasi pe care le-ai fi luat daca nu venea baiatu ala. Noi nu stim ce garderoba ai tu dar nu asa ajungi in sufletul unui baiat ci mai degraba in patul lui. Daca iti place de el, vorbeste cu el ce mare chestie, cunoasteti-va mai bine si cine stie, poate se leaga cevawinking