| AugustinFiltru a întrebat:

Peste ceva timp este ziua unei fete de care imi place si as vrea sa ii dau un cadou... Imi puteti spune cam ce as putea sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| Ynna95 a răspuns:

O bratara, un lantisor, flori si ciocolata,
ceva care stii ca ii trebuie sau ceva sa scrie love blushing
sper ca ti-am fost de ajutor.
Sau sa o duci undeva doar voi 2 si sa ii spui ce simti blushing
Sper k ti-am fost de ajutor.
Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| needstrenght a răspuns:

Pai depinde ce-i place. Eu de exemplu, am primit un tablou cu o poza de-a lui Guess Who ( îmi place rap-ul în general ) cu un mesaj lângă ea. E special pentru ca la amândoi ne place Guess Who, chiar dacă nu suntem iubiti. Cauta ceva ce va place la amândoi și, restul ști tu ce faci. happy

| Razvan126 a răspuns:

Daca are intre 10-13 ani poti sa ii iei un ursulet si o cutie de bomboane. Funda!