| pretzel a întrebat:

Peste o saptamana este o petrecere a unei prietene si fiecare trebuie sa vina ca de haloween a zis ea...( adica fiecare in altceva) eu m-am gandit ca ar fi bine sa imi iau o rochie neagra mulata si scurta cu pantofi negri cu tok inalt si niste aripi negre.( ideea mea este de a fi un inger "negru" dar tot in acelasi timp si sexy) sunt satena si ma gandeam sa imi fac (nu cu permanent ) suvite blonde si sa imi pun extensiii.intrebarea mea este daca ar merge sa merg asa. m-am inspirat din videoclipul acesta:
http://www.youtube.com/watch?v=FnSbpPXlmvo&feature=avmsc 2
sau cam asa:
http://www.shoppingblog.com/pics/ashley_tisdale_angel_cr ank_it_up.jpg

2 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Da, cu siguranta ar merge. Doar ca rochia nu ar trebui sa fie prea scurta, deoarece la o petrecere e greu sa stai mereu numai cu gandul ca ti s-ar putea ridica prea mult sau ca ti se vede lenjeria intima. In rest, chiar merge si imi place ideea ta, te-ai inspirat bine. Distractie placuta>big grin

| Baby a răspuns:

Foarte misto. Dar fara suviteoh go on
lasati parul tau, indreaptal daca nu e drept, si ciufulestete un pic si da cu fixativ=D have fun