| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana este ziua iubitei mele si nu ma pot hotara ce cadou sa ii iau, va rog sa ma ajutati... sad

Răspuns Câştigător
| elizabeth a răspuns:

Ii dai o... ce naiba ma sa ii iei decat asta bhay,, Narcisistule''.

3 răspunsuri:
| Andreea_6517 a răspuns:

Paiii poate fii si ceva simplu care sa.i sp ca o iubesti :1.Un buchet mare de trandafiri albi si rosi asta inseamna respect, puritate si iubire. 2. Fetele iubesc animalele de plus, eu am o gramada! POti sa.i iei un urs sau catelus roz sau rosu cu o mare inima pe el. 3. [ daca ai bani ] du-te cu ea cica la o "plimbare" si din greseala [ intentionat ] ajungi la un magazin cu bijuteri o pui sa se uita [ fara sa ii sp ca vrei sa.i iei ceva] si ea v-a spune [ probabil intentionat :"Vaiii cat de frumoss e lanticuu sau ineluuu etc. " ] si dupa o duci acasa si thu de duci sa il iei. 4. La fel ca la numarul 3. poti sa te duci cu ea dar de dta asta la un magazin de haine. Succes happy!
PS: Poti sa faci ca ai uitat sau ca nu iti pasa ca atunci surpriza va fi DUBLA! Pliz funda love struck

| butterfly27 a răspuns:

Ceva cu care sa nu te uite niciodata.acum tu stii ce-i place, pentru ca tu o cunosti mai bine. poate parfumul preferat?