| SunshineLove a întrebat:

Salut.plss help mee promit-fundasad am vrut sa descarc pentru prima oara, ink nu am m incercat, poze de pe camera de filmat... am instalat cd-ul.si in instructiuni am gasit ca trebuie sa intru pe iconita : picture package menu. dar cand vreau sa intru acolo imi scrie: "To run this application, you need to install Macromedia Flash player first."... l'am downloadat mai inainte si instalat (desi aveam deja instalat adobe flash player) si acelasi lucru imi apare (ca trebuie sa instalez macromed.)crying. ce sa fac? sad pls ajutati-ma promit ca dau funda!

1 răspuns:
| Darius19002 a răspuns:

Nu intra pe picture package menu ca numa porcarii iti apar dupa aia. pur si simplu dai click dreapta de camera open si copiezi pozele. Eu am un Cannon 500D si exact aceleasi prosti imi apareau. Funda? happy