| bellaC a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o problema... am avut o relatie de aproape 2 ani foarte frumoasa in care am intampinat si cateva probleme dar cu toate astea am fost mereu impreuna, credeam ca nimeni si nimic nu ne putea desparti pana in urma cu o luna cand am fost nevoita sa-i ascund fostului meu prieten anumite lucruri banale crezand ca, cu timpul le voi putea rezolva singura, in cele din urma a aflat si s-a despartit de mine, nu-mi mai raspundea la telefon si cand vorbea cu mine era foarte rece. nu inteleg! daca ma iubea asa mult cum de se poate comporta asa?! spuneti-mi si mie ce as putea face, sufar foarte mult din pricina comportamentului lui, chiar imi e greu sa vad viitorul fara el si nu inteleg cum de a renuntat acum asa de usor la noi. va rog dati-mi niste sfaturi! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Alee1999 a răspuns:

Spune-i si tu ca nu ai vrut sa ii faci probleme si ca nu poti rezista fara el. Funda?