| pulx a întrebat:

Salut puteti sa imi dati si mie niste mesaje de prietenie haioase?
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Prietenia este o relație specială dintre două persoane care îți oferă printre cele mai frumoase sentimente.
1 Prietenia este un ocean pe care mulţi ar vrea să-l traverseze, însă majoritatea se inneacă înainte de a ajunge la celălat mal.
2 Nu rupe firul unei prietenii pentru că dacă îl legi la loc, nodul rămâne.
3 Câte stele sunt pe cer, atâţi prieteni am, dar numai unul este adevărat, luceafărul, adică tu.
4 Ţin la tine pentru că ignori toate rătăcirile mele şi mă faci să dau tot ce-i mai bun din mine.
5 Adevărata prietenie este asemenea unui trandafir: nu-i realizezi frumuseatea până ce nu se ofileşte.
6 Prieten este acela care vine când toţi pleacă.

Toate cele bune.