| daianaroxana a întrebat:

puteti sa-mi dati va rog niste nume de caini? dar sa nu fie de genul:boby.rexi,fuxi,ursu...etc.ati putea sa-mi dati si in engleza daca stiti. vreau ceva mai frumos mai pompos! multumesc. fundita

Răspuns Câştigător
| mariana_3596 a răspuns:

Aris, Rony.

3 răspunsuri:
| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Daca e baiat Lol iar daca e fata Loli big grin

| Bianca_2202 a răspuns:

Eu la al meu i-am pus Bitu(de la iubitu)este un nume care mi se pare super dragut si are si o semnificatie:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna mi-a placut numele Lucky(,,u" nu se citesti,, u" ci,, a"...insemnand in engleza,, norocos") si Puksmug